PTSZ: Wywiad z Piotrem Horzelą


Znasz może jakiegoś podróżnika osobiście? Kogoś takiego, kto postanowił wyjechać na kilka miesięcy w odległe miejsce aby poznawać, pracować i jednocześnie nie zapuszczać korzeni na całe życie?

„Nie chcąc martwić mych dobrych rodziców, przykładałem się pilnie do nauki, ale zawód lekarza specjalnie mnie nie nęcił. Od najmłodszych lat marzyłem o przygodach i dalekich podróżach”

Jonathan Swift, Podróże Guliwera

Tym razem, w szóstym numerze miesięcznika Przedsiębiorca to styl życia znajdziecie mój wywiad z Piotrem Horzelą. Podróżnikiem, blogerem i leśnikiem. Jego życie nie polega na siedzeniu po kilkanaście godzin w pracy. Nie poszedł także w ślady innych leśników i nie zajmuje się tym, co leśnik z wykształcenia potrafi robić. Piotr Horzela podróżuje i z tego żyje. Prowadzi ciekawego bloga PHonTour. Znajduje prac w różnych dziwnych miejscach jak np. na Antarktyce. Co tam może robić leśnik? Przeczytajcie wywiad podróżnika z Podróżnikiem ;).

KLIKNIJ – Wywiad z Piotrem Horzelą dla miesięcznika Przedsiębiorca to styl życia.

5acc18f5e7-okładka_dodatek_nr6_PTSZP.S. Jeśli odwiedziłeś blog Piotra to z pewnością możesz przyznać że robi dobre zdjęcia. Przygotowałem dlatego specjalny dodatek do papierowej wersji miesiączka.

Dodatek Specjalny możesz otrzymać ZA DARMO. Wystarczy że wypełnisz formularz znajdujący się na dole TEJ STRONY – KLIKNIJ.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s