O mnie

 

Artur Cisak Podróże InspirująWitajcie na moim blogu! Nazywam się Artur Cisak. Projekt „Podróże Inspirują” stworzyłem aby dzielić się z Wami zarówno moimi doświadczeniami z wypraw jak i refleksjami na temat wszystkiego co z podróżą jest związane.

Moim celem jest dotrzeć do ludzi, dla których podróże, tak samo jak dla mnie, stają się inspiracją do podejmowania wyzwań i zbratać ich ze sobą. Zbudować nić porozumienia, dzięki której wiedza się rozrasta, ciekawość kwitnie, a pasja mocno zakorzenia.


Dlaczego podróżnik?

Zacznę od tego, że od zawsze lubiłem sport. Piłka nożna i sztuki walki to dwie dyscypliny, w których świetnie się odnajdywałem. Kariera fightera rozpoczęła się kiedy miałem jakieś 7 lat. Przez kolejne 10 lat trenowałem z uporem i charakterem jaki wykształcił we mnie pełen pasji do sportu trener. Taekwon-do nauczyło mnie pewnej dyscyplin, zarówno fizycznej jak i moralnej. W międzyczasie porządną szkołę charakteru dawał mi mój ojciec. Zabierał mnie na pełne przygód rowerowe wyprawy do których nie mogłem się na początku przekonać. Później rower stał się moim ulubionym środkiem transportu. Nie jeździłem nim tylko po wybrukowanych uliczkach mojego miasta. Nie raz zabierałem rower w góry, które zawsze zachęcały mnie swoją tajemniczością, legendą i pięknem. Na pewno dużą rolę w zainteresowaniu się światem odegrała również moja mama. To Ona czytała mi takie książki jak w „80 dni dookoła świata”, czy „Tomek w krainie kangurów”. Później chyba z niepokojem patrzyła na moje pomysły. Wyprawy coraz to dalej od wyeksplorowanego ogródka, pobliskiego lasu czy sąsiednich miast. Następnie zakup upragnionego motocykla i jeszcze dalsze oraz bardziej ekscytujące podróże.

Tak moje zainteresowanie otaczającym światem przerodziło się w życiową pasję.


 

Kontakt

Reklamy